پیام فرستادن
aboutus

نمایه شرکت

شرکت ما در شمال شرقی استان وسی، استان جیانگسو، تنها 2.5 ساعت راه رانندگی تا فرودگاه بین المللی شانگهای پودونگ واقع شده است و ترافیک بسیار راحت است.

شرکت Wuxi Huadong Industrial Furnace با مسئولیت محدود یک شرکت جامع در زمینه تحقیق و توسعه علمی، طراحی مهندسی، ادغام سیستم، نصب و راه اندازی تجهیزات و فروش و خدمات است. شرکت ما به تولید حرفه ای خطوط تولید برای ریخته گری انواع فلزات غیر آهنی و حرارتی از سال 1989 اختصاص یافته است.

خطوط تولید برای ریخته گری فلزات غیر آهنی که توسط شرکت ما ارائه می شود، در دسته ها، مشخصات و انواع کامل، به طور عمده قادر به ریخته گری فلزات از جمله مس و آلیاژهای مس، همچنین مربوط به فلزات غیر آهنی مانند منیزیم، آلومینیوم و روی و غیره. حالت های ریخته گری شامل ریخته گری مداوم افقی، ریخته گری عمودی و ریخته گری به سمت بالا؛ با استفاده از خطوط تولید ما، مشتریان می توانند محصولات برش را با بخش هایی از ابعاد و شکل های نزدیک به خالص، از جمله 8 دسته عمده یعنی صفحات، نوارها، میله ها، فویل، لوله ها، میله ها و اشکال، دریافت کنند. تجهیزات حرارتی شامل انواع مختلف کوره های مقاومت الکتریکی یا ترکیبی از قبیل نوع خنک، نوع جعبه، نوع هلی کوپتر، نوع زنگ، نوع محافظ اتمسفر، نوع سبک خلاء، نوع چرخش قوی و غیره است. برای خطوط تولید ریخته گری و تجهیزات گرمایشی، شرکت ما همچنین می تواند انواع مختلف قطعات (کوره های کوره، شیارهای ذوب، کاپشن های آب، هسته های آهن، کریستالیزر، نسوز ویژه، دستگاه های اندازه گیری دما، ترانسفورماتور، راکتور، عناصر گرمایشی مقاومت الکتریکی، قطعات مکانیکی و غیره .)؛ شرکت ما همچنین می تواند تجهیزات پردازش سرد مانند میلز و نورد سرد نورد برای لوله ها، میله ها و شکل ها، و همچنین نوارهای فلزی قراضه و غیره.

شرکت ما می تواند تولید، طراحی و تولید تجهیزات برای خطوط تولید خاص با توجه به نیازهای مشتری، ارائه خدمات کامل از راه حل؛ متعهد به کیفیت، اولویت کیفیت، کل فرآیند طراحی، خرید، ساخت، تولید، نصب و خدمات پس از فروش و غیره را پوشش می دهد. ما در حال انجام بهترین کارها هستیم تا بتوانیم پیشرفته ترین تکنولوژی را بدست آوریم، بیشتر منطقی در پیکربندی، بیشتر از کیفیت برتر و ارزان ترین در هزینه. ما به شدت از الزامات سیستم کیفیت ISO9000، دستیابی به کیفیت محصول درجه اول را دنبال می کنیم.

انتخاب شارژر Wuxi Huadong Electric Industrial Furnace Co.Ltd به معنای انتخاب اعتماد و تضمین است و انتخاب اصلاحی حفاظت از عملکرد صحیح تعهدات شما و بازگشت قابل اعتماد از سرمایه شما است.
شرکت Wuxi East China Furnace Co.، Ltd می خواهد از دوستان و دوستان خود از خانه و خارج از کشور برای بازدید و راهنمایی خوشامد بگوید.

تاریخ

Wuxi Huadong Industrial Furnace Co.، Ltd یک شرکت جامع است که تحقیقات و توسعه علمی ، طراحی مهندسی ، ادغام سیستم ، نصب تجهیزات و فروش و خدمات را ادغام می کند. شرکت ما به تولید حرفه ای خطوط تولید ریخته گری انواع فلزات غیر آهنی و عملیات حرارتی از سال 1989 اختصاص داده است.

Wuxi Huadong Industrial Electrical Furnace Co.,Ltd.

 

 

سرویس

خطوط تولید ریخته گری فلزات غیر آهنی ارائه شده توسط شرکت ما در دسته بندی ها ، مشخصات و انواع کامل است ، عمدتا قادر به ریخته گری فلزات از جمله مس و آلیاژهای مس ، همچنین مربوط به فلزات غیر آهنی مانند منیزیم ، آلومینیوم و روی و غیره است. حالتهای ریخته گری شامل ریخته گری مداوم افقی ، ریخته گری عمودی و ریخته گری به سمت بالا است. با استفاده از خطوط تولید ما ، مشتریان می توانند محصولات بیلت را با بخش هایی از ابعاد و شکل تقریباً خالص ، از جمله 8 دسته اصلی یعنی صفحات ، نوارها ، میله ها ، فویل ها ، لوله ها ، میله ها و اشکال دریافت کنند. تجهیزات تصفیه حرارتی شامل انواع مختلفی از کوره های مقاومت الکتریکی یا ترکیبی ، مانند نوع چاه ، نوع جعبه ، نوع بوژی ، نوع زنگ ، نوع محافظ ، نوع روشن خلاء ، نوع گردش قوی همرفت و غیره برای ریخته گری خطوط تولید و تجهیزات حرارتی ، شرکت ما همچنین می تواند انواع مختلفی از قطعات یدکی (پوسته های کوره ، شیارهای ذوب ، جلیقه آب ، هسته های آهنی ، کریستالیزورها ، نسوزهای ویژه ، دستگاه های اندازه گیری دما ، ترانسفورماتورها ، راکتورها ، عناصر حرارتی با مقاومت الکتریکی و قطعات مکانیکی و غیره را ارائه دهد. .)؛ شرکت ما همچنین می تواند تجهیزات پردازش سرد مانند آسیاب های کششی و نورد سرد را برای لوله ها ، میله ها و اشکال ، و همچنین بیلرهای قراضه فلزی و غیره ارائه دهد.

Wuxi Huadong Industrial Electrical Furnace Co.,Ltd.

Wuxi Huadong Industrial Electrical Furnace Co.,Ltd.

Wuxi Huadong Industrial Electrical Furnace Co.,Ltd.

 

تیم ما

Wuxi Huadong Industrial Electrical Furnace Co.,Ltd.

با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Mr. Sun
تلفن : +86 18888042222
فکس : 86-510-83786308
حرف باقی مانده است(20/3000)